Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com
Історичними шляхами України. Архітектурні пам`ятки, замки України

  Галицько-Волинське князівство, або ж Галицьке королівство, було розташоване на  південному заході Київської Русі. Природним  кордоном князівству слугували Карпати.  Галицько-Волинська держава 1199-1349р., на чолі якої були монархи з роду Рюриковичів, Гедиміновичів і П’ястів. 

   Галицько-Воли ... Читати далі »


Якщо ви плануєте цікавий та пізнавальний відпочинок, подорожуєте Західною Україною, то ймовірно ви чули про “золоту підкову Львівщини”. Це досить популярний туристичний маршрут старовинними замками Львівської області. Вони привертають увагу своїми величними і древніми стінами, які таять у собі спогади про загадкову минувщину. 

... Читати далі »


Подорожуючи Львівським краєм,  доцільним буде відвідати архітектурну і історичну спадщину,  що залишилась нам від  нащадків. Їдучи зі Львова через Бібрку, місто районного значення,  до Івано-Франківська, можна оглянути замок в Старому Селі 1448р,  Свірзький замок і руїни церкви в селі Соколівка.

  ... Читати далі »


 Яремче низькогірний кліматичний та гірськолижний курорт, центр відпочинку  і туризму на Прикарпатті. Місто розташоване в міжгірській улоговині Українських Карпат. Яремче утворилося в 1787 році, статус  міста - отримало з 1963 року. 

  Гори в Яремче ... Читати далі »


 Яблуниця – гірське село  розташоване в Карпатах, в Івано-франківській області і відноситься до Яремчанської міської ради. Курортне село Яблуниця є відомим гірськолижним центром ще за радянських часів, його площа складає 4,496 км.

  Відпочинок в Яблуниці  порівняно з Буковелем буде різни ... Читати далі »


  Манявський скит, Хресто-Воздвиженський     Манявський чоловічий монастир, розташований в карпатському селі Манява, Богородчанського  району,  відстань до міста Івано-Франківська 49 км. Манявський скит знаходиться в зелені дерев між карпатських гір.  

... Читати далі »


Власником цих земель був польський граф Станіслав Бадені, польський громадський діяч, політик, доктор права й філософії. Палац розташований в центрі селища Коропець Тернопільської області на огородженій території в глибині парку зі столітніми деревами.

    ... Читати далі »


 

 Духовним серцем Зарваниці є Чудотворна ікона Божої матері. Саме з цією іконою пов’язане заснування села, перша письмова згадка про село відноситься до 1458 року. Є припущення що Зарваниця  існувала вже у 12 столітті. Щодо назви Зарваниці існує кілька версій. 

 Духовним с ... Читати далі »


 Манявський водоспад розташований в межах Богородчанського району Івано-Франківської області неподалік села Манява. Водоспад відноситься до карпатського масиву – Горгани і є гідрологічною пам’яткою природи.

Манявський водоспад розташований в межах Богородчанського району Івано-Франківської ... Читати далі »


Неподалік села Бубнище Болехівської міської ради Івано-Франківської області розташований скельно-печерний комплекс Скелі Довбуша. Пам’ятка природи Скелі Довбуша є унікальною в своєму роді. Скелясті виступи пісковиків заввишки до 80м, лежать на висоті 668 м над рівнем моря.

Неподалік села Бубнище Болехівської ... Читати далі »


 Поблизу смт. Вигода Долинського району, Івано-Франківської області  розташована вузькоколійна залізниця - Карпатський трамвай. Ширина колії становить 750 мм і була побудована для вивозу деревини з гір, зараз залізниця використовується  за призначенням і як туристичний маршрут.

... Читати далі »

Гірськолижний курорт Буковель розташований в самому центрі Карпат в Івано-Франківській області поблизу села Поляниця, Яремчанської міської ради. Буковель розташований на п’яти горах: Буковель 1127м, Бульчиньоха 1455м, Довга 1373м, Бабин Погар 1180м, Чорна Клева 1241м.

   ... Читати далі »


« 1 2 3 »

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус