Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com
Історичними шляхами України. Архітектурні пам`ятки, замки України

Гірськолижний курорт Буковель розташований в самому центрі Карпат в Івано-Франківській області поблизу села Поляниця, Яремчанської міської ради. Буковель розташований на п’яти горах: Буковель 1127м, Бульчиньоха 1455м, Довга 1373м, Бабин Погар 1180м, Чорна Клева 1241м.

   ... Читати далі »


Подорожуючи Львовом обов’язковим для туриста буде відвідати село Підгірці Бродівського району  і насолодитися архітектурою Підгорецького замку, пам’яткою архітектури, епохи пізнього Ренесансу і бароко.

... Читати далі »


ФЕСТИВАЛІ В КАРПАТАХ,  сезон - весна

Музичний фестиваль "Джерела Моршина",    час проведення 15-17 квітня, місце проведення м.Моршин

... Читати далі »


Пнівський замок вперше згадується в 1482 році. Замок велика фортифікаційна споруда яка довший час була найбільшою на всій території Прикарпаття. Замок будували з великих тесаних брил гірського сірого каменю, здебільшого на внутрішніх боках стін використовували червону цеглу.  

Пнівський замок вперше згадується в 14 ... Читати далі »


Бази відпочинку Чорноморська Одеської обл.

Бази відпочинку "Сокіл", "Дельфін", "Лагуна Юг", "Дружба" розташовані одна поблизу іншої на березі моря, в місті Чорноморськ.

База відпочинку "Сокіл"    

http:/ ... Читати далі »


  Історія Замку налічує близько шестисот років. Упродовж 1340–1384 років великий литовський князь Любарт Гедимінович взявся до оновлення фортифікаційних споруд, замінивши дерев’яні укріплення мурованими.

 Історія Замку налічує близько шестисот років.  Упрод ... Читати далі »


 Гора Говерла найвища точка українських Карпат і найвища точка України, висота 2061 м. назва походить із румунської howirla, що означає (важкопрохідне підняття) або з угорської (снігова вершина) гора знаходиться в гірському масиві Чорногора, за 17 км до кордону з Румунією.  більше фото: http://travel-ok.in.ua/photo/ivano_frankivka_obl/goverla/12

... Читати далі »


Шевченкове – село Галицького району Івано-Франківської області. Нині село Шевченкове, колись село Станіслав, знаходиться за 7 км на північ від стародавнього Галича. Одним з небагатьох пам'яток архітектури того часу 11-12 ст. є церква св.Пантелеймона, вона унікальна тим що є найстарішою на західній Україні.

 Церква побудована за часу існування Галицько-Волинського князівства. Туристам буде цікава не тільки пам`ятка архітектури, а також чудовий відпочинок на ріці Лімниця яка п ... Читати далі »


 Чорноморськ -  місто обласного значення в Одеській області. Історична назва Бугові Хутори. У Чорноморську  розташований один з найбільших портів в Україні. Місто Чорноморськ знаходиться на правому березі Сухого лиману і на узбережжі Чорного моря. Найдавнішим відомим місцем облаштування людей на території Чорноморська є багатошарове поселення Старе Бугове, розташоване на березі моря. До грудня 1791 року&n ... Читати далі »


Червоногород. Замок в Тернопільській області, Заліщицькому районі. Руїни замку надзвичайно цікаві туристам що подорожують історичними пам'ятками і замками західної України. Напівзруйнований замок височіє на пагорбі і знаходиться в руйнівному стані. неозброєним оком видно своєрідну архітектуру замку з зубчатими краями башень. Оборонна споруда, у першій половині XIX перебудована на палац Понінським.  Фортеця належала спочатку литовським магнатам, а згодом перейшла до поляків. Власниками були шляхтичі Бучацькі, потім Язловецькі. Поряд з Червоногородським замком знаходиться ще одна пам'ятка архітектури, стара церква. Храм і замок, доживають свого віку під ... Читати далі »


Джуринський водоспад знаходиться в Тернопільській обл. Заліщицькому р-ні, біля села Нирків. Водоспад являє собою величну силу спадаючої, чистої води з чудовими рельєфами і краєвидами. Водоспад є штучним, його історії є не одна сотня років, саме тому варто відвідати це мальовниче місце.  Дістатися до водоспаду не так легко, потрібно досконально вивчити маршрут, та все ж тут зазвичай багато туристів яких манить історія цього місця і краса водоспаду. 

більше фото:   ... Читати далі »


« 1 2 3

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус