Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com

Чорноморськ - перлина незалежної України

 Чорноморськ -  місто обласного значення в Одеській області. Історична назва Бугові Хутори. У Чорноморську  розташований один з найбільших портів в Україні. Місто Чорноморськ знаходиться на правому березі Сухого лиману і на узбережжі Чорного моря. Найдавнішим відомим місцем облаштування людей на території Чорноморська є багатошарове поселення Старе Бугове, розташоване на березі моря. До грудня 1791 року — дати офіційного входження краю до складу Російської імперії — Буго-Дністровське межиріччя входило до складу Золотої Орди, Великого Князівства Литовського, Польського Королівства, Кримського ханства, Османської імперії.

більше фото:  http://travel-ok.in.ua/photo/odeska_obl/m_chornomorsk_illichivsk/41

У 1790—1793 рр. землі міста входили до складу чорноморського козачого війська  Наприкінці 18 ст. та на початку 19ст. тут оселилися греки, албанці, молдавани, німці. По морському узбережжю і по правому берегу Сухого лиману були  розкидані так звані Бугові хутори. Їхнє походження зв'язане з конкретною історичною особою — бойовим офіцером, греком за національністю Андрієм Бугою, що володів тут орними землями і побудував на свої кошти у 1814 році першу будівлю церкви Успенія Божої Матері в Олександрівці. Жителі хуторів займались переважно рибною ловлею. В 1950 році тут почали будувати суднобудівний завод, у серпні 1952 році селище, в якому проживало 3000 людей, було зарахооване до категорії селищ міського типу і отримало назву Іллічівськ.

В 2016 році Іллічівськ було перейменовано на Чорноморськ, назву яка стала відображенням справжньої перлини незалежної України. Місто Чорноморськ знаходиться зовсім близько від Одеси. Відпочиваючи в Одесі ви маєте змогу завжди насолодитися чистими пляжами Чорноморська, так як до Чорноморська з Одеси всього лиш, одна година їзди. Чорноморськ прекрасний курорт України з широкими чистими вулицями і чистими пляжами, з прозорою морською водою, з безліччю фонтанів і чудовими жителями. 

513 /
avatar

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус