Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com

Яблуниця

 Яблуниця – гірське село  розташоване в Карпатах, в Івано-франківській області і відноситься до Яремчанської міської ради. Курортне село Яблуниця є відомим гірськолижним центром ще за радянських часів, його площа складає 4,496 км.

  Відпочинок в Яблуниці  порівняно з Буковелем буде різнитись: тут менше під’йомників, не така велика кількість готелів і відпочинкових комплексів, та сюди їде багато туристів, що обожнюють зимовий відпочинок і лижі. Відпочинок в Яблуниці  буде просто неперевершений завдяки красивій природі і чистому гірському повітрю. Відпочинок в Карпатах є багатогранним, як і інші курорти Яблуниця прийме найвибагливіших гостей, які знайдуть тут готелі і садиби за помірну ціну, приватний сектор в Яблуниці порадує вас також своїми цінами.  

В Яблуниці ви отримаєте дешевший відпочинок ніж в Буковелі і нижчу вартість на підйомники. Тут є 6 гірськолижних трас.  Саме в Яблуниці знаходиться один з перевалів українських Карпат-Яблуницький  960м над рівнем моря. Перевал розташований на межі Закарпатської і Івано-Франківської обл. найвищими вершинами є Діл 1045м, Щербанів Верх 1067м. Перехрест 1091м. На схилах перевалу ростуть смерекові ліси, ялиця і кедрові сосни. З оглядового майданчику Яблуницького перевалу видно смт Ясіня. Через Яблуницький перевал проходить автошлях що з’єднює  Івано-Франківськ, Надвірну, Яремче, Рахів, Хуст. Яблуниця туристам відкриє прекрасні гірські краєвиди, можна побачити вдалині Говерлу,  Петрос, гору Хом’як.

більше фото: http://travel-ok.in.ua/photo/ivano_frankivka_obl/jablunicja/53  

 З історії можна дізнатись, що в XIII ст. через Яблуницький перевал проходила монголо-татарська орда.  В Яблуниці є дерев'яна церква яку по праву можна назвати історичною пам’яткою, церква Успіння Пресвятої Богородиці збудована 1895 році і відновлена після руйнувань під час першої світової війни.  В 1991 році розпочалося будівництво іншої церкви яке тривало два роки. Храм Василія Великого розписували народні умільці .

 Відпочинок в Яблуниці можна рахувати бюджетним та зовсім не гіршим ніж в Буковелі адже це ті самі Карпати і те саме кришталево-гірське повітря. Туристи, що захоплюються фото, в Яблуниці знайдуть багато ракурсів для вдалих фотографій. Особливо приємним для гостей Яблуниці буде відремонтована дорога яка починається з кінця Татарова і тягнетья аж за перевал.

готелі:  http://travel-ok.in.ua/publ/vidpochinok_v_karpatakh_ivano_frankivska_obl/1

маршрут Івано-Франківськ - Яблуниця

читайте також на сайті:


Історичний Бучач

 

Подорож Закарпаттям

Батьківщина Роксолани

 

Садиба Рея в Приозерному

Літній відпочинок на морі

 

Древній Галич

Сходження на Піп іван

 

Залізний Порт

 

 

ЗАЛИШАЙТЕ  КОМЕНТАРІ  :-) 

450 /
avatar

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус