Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com

Підгорецький замок, Львівська область
Подорожуючи Львовом обов’язковим для туриста буде відвідати село Підгірці Бродівського району  і насолодитися архітектурою Підгорецького замку, пам’яткою архітектури, епохи пізнього Ренесансу і бароко.

 

Подорожуючи Львовом обов’язковим для туриста буде відвідати село Підгірці Бродівського району  і насолодитися архітектурою Підгорецького замку, пам’яткою архітектури, епохи пізнього Ренесансу і бароко. Підгорецький замок один з небагатьох замків західної України, такої невимовної краси і величі. Прогулюючись околицями замка ви відчуєте дух історії і колишньої роскоші, що увібрала в себе атмосфера Підгорецького замку.

Замок було збудовано протягом  1631-1645 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського, Підгорецький замок є одним із найкращих зразків в Європі поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.

Замок має форму квадрата, сторона якого дорівнює приблизно 100 метрів. На його рогах розташовані п'ятикутні бастіони. Замок збудований з цегли і каменю. Між внутрішньою і зовнішньою стінами замку влаштовано каземати.

Вимощена гладкими кам'яними плитами покрівля казематів утворює тераси, огороджені балюстрадами. Службові приміщення утворювали квадратний двір з терасою, пристосованою до оборони. З трьох боків палац був оточений глибоким ровом, з північного боку, зверненого до долини, він мав гарну терасу з балюстрадою і скульптурами. До замку в'їжджали через велику браму — портал з двома колонами.

Мармурова таблиця на брамі зустрічала гостей латиномовним написом: «Вінець ратних трудів — перемога, перемога — тріумф, тріумф — відпочинок». Прогулюючись околицями Підгорецького замку відчуваєш атмосферу його чотирьохсотлітньої історії і наче чуєш музику, що лунає з залу де відбувається  пишний бал, з великою кількістю гостей у дорогому вбранні.

 

читайте також на сайті:


Історичний Бучач

 

Подорож Закарпаттям

Батьківщина Роксолани

 

Садиба Рея в Приозерному

Літній відпочинок на морі

 

Древній Галич

Сходження на Піп іван

 

Залізний Порт

 

 

312 /
avatar

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус