Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com

Шахський палац в Одесі

 Одеса останніми роками стала ще більш відвідуваним містом в силу обставин, що склалися в Україні за останні роки. Сюди їдуть туристи звідусіль, особливо багато гостей з Молдови і Білорусі. Що ж мають оглянути гості міста, які архітектурні пам’ятки відвідати?

   Одеса останніми роками стала ще більш відвідуваним містом в силу обставин, що склалися в Україні за останні роки. Сюди їдуть туристи звідусіль, особливо багато гостей з Молдови і Білорусі. Що ж мають оглянути гості міста, які архітектурні пам’ятки відвідати? Що може стати альтернативою відпочинку біля моря, - звичайно ж - прогулянки по історичній Одесі.     

Пропонуємо познайомитись з шахським палацом що розташований по вулиці Гоголя 2. Влітку будівля схована за високими деревами і здається не такою вже і примітною, неподалік знаходиться одеський порт і славнозвізні потьомкінські сходи.

Палац був споруджений польським архітектором в 1851-1852 році, власником палацу був поляк Зенон Бжозовський, пізніше тут жив перський шах який прибув в Одесу через революцію в Ірані.

Будівля палацу не зазнала суттєвих змін, та через ремонти і різні перепланування, інтер'єр був майже повністю втрачений. Головна споруда в стилі пізнього класицизму, має форму літери "Г". На початку 2000-х років Шахський палац було реставровано.

64 /
avatar

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус