Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com

Відпочинок на морі в Україні

На березі Чорного моря кожного літа відпочиває безліч туристів. Чорноморське узбережжя є улюбленим туристичним і відпочинковим районом України. Розглянемо неповний перелік популярних курортних місць на Чорному морі.

Однією з найпопулярніших областей України, що має величезну перевагу перед іншими областями є Одеська область, з неповторним чорноморським узбережжям. Саме місто Одеса кожного року приймає велику кількість відпочиваючих. Інфраструктура Одеси дозволяє прекрасно провести літню відпустку і насолодитись відпочинком на доглянутих пляжах, обрати для проживання, чи то готель, чи квартиру, що пропонується гостям для оренди за помірну вартість.

Клімат Одеської області є помірно континентальним, літо зазвичай довге і тепле, часто спекотне, що сприяє позитивному відпочинку біля Чорного моря. Уздовж узбережжя Одеси розташовані пляжі: Ланжерон, Лузанівка, Дельфін, Аркадія, Відрада, кілька пляжів Великого Фонтану, Люстдорфу. В Одесі є п’ятизіркові, чотирьохзіркові, тризіркові та інші готелі. У місті є величезна кількість ресторанів, кав’ярень, піцерій, барів і інших закладів харчування на будь-який смак. Для активного відпочинку: тенісні корти, футбольні поля, басейни, також є безліч кінотеатрів і театрів.  Серед відомих курортів, що знаходяться поряд з Одесою є Затока, Грибівка, Кароліно-Бугаз, місто Чорноморськ. 

Чорноморськ розташований неподалік Одеси, всього лише за 29 км.  До Чорноморська з залізничного вокзалу Одеси постійно курсують автобуси. Місто Чорноморськ - це привітне і чисте курортне містечко. Чорноморськ славиться своїми чистими пляжами і відмінною інфраструктурою. В місті є більше десяти готелів і безліч пропозицій по оренді житла. В Чорноморську є декілька баз відпочинку для невибагливих відпочиваючих. Справа в тому, що бази в основному складаються з дерев'яних літніх будиночків. Деякі з них, вже обладнані санвузлом і новими меблями, та вже за такі зміни потрібно викласти відповідну суму за добу проживання.

Тому треба добре зважити всі за і проти, і обрати саме те житло для відпочинку, яке відповідатиме у повній мірі вашим очікуванням і потребам. Вздовж узбережжя Чорноморська розташовані бази: «Дружба», «Дельфін», «Лагуна Юг», «Сокіл», «Лукоморьє» і «Ювілейна». В місті Чорноморськ є великий супермаркет «Таврія» де можна смачно пообідати, тут є велика кількість столів, що дозволяє розмістити багато відвідувачів в часи обіду. Продовжуючи розповідь про узбережжя Чорного моря Одеської області, наступним населеним пунктом є село Санжейка.

  Санжейка - це улюблене місце відпочинку туристів, що цінують спокій і чисте морське повітря. Санжейка має вузькі пляжі через обривисті високі береги, та це не заважає сюди приїздити знову і знову відпочиваючим, що обирають саме Санжейку для літнього відпочинку.

Вам обов’язково запам’ятається маяк, який тут височіє над морем і який видно зі сторони Чорноморська і зі сторони Грибівки. В Санжейці з`явилося кілька новозбудованих готелів, також є приватні гостьові будинки з чистими і комфортними номерами. За Санжейкою  розташована Грибівка.

  Грибівка - це курортне село в Овідіопольському районі Одеської області. Грибівка має розвинену інфраструктуру відпочинку у літній сезон і підійде вибагливим гостям. В Грибівці є більше ніж 50 баз відпочинку різного рівня комфорту. Всі бази відпочинку і готелі розташовані вздовж узбережжя в безпосередній близькості від моря. В Грибівці є луна-парк, дитячі атракціони, велика кількість барів і міні-маркетів, ринок. бази відпочинку Грибівки Далі за Грибівкою тягнеться майже безлюдне узбережжя, тут паралельно морському узбережжю проходить залізнична колія, по ній курсує приміський потяг Одеса- Білгород-Дністровський.

  Станція Студентська приведе вас на ці чудові, майже безлюдні і чисті пляжі Чорного моря. Це місце - своєрідне наметове містечко, місцина для дикого відпочинку на Чорному морі. Тут повсякчас зустрічаються нудисти. На станції «Студентська» є кілька баз, для достатньо економного відпочинку. Інфраструктура практично на нулі - це місце для тихого і спокійного відпочинку.

  Станція Нагірна є наступною за станцією Студентська. Пляжі Нагірної знаходяться перед Кароліно - Бугаз. Нагірна - це також надзвичайно спокійне місце, без барів і дискотек, тут є кілька пропозицій для відпочинку - в основному гостьові дома. Для поповнення харчів, тут є два-три маленьких магазина. Якщо пройтись узбережжям  20-30 хвилин ви дійдете до Кароліно-Бугаз і опинитиесь в епіцентрі багатолюдного і гучного відпочинку. Селище Кароліно-Бугаз – це популярне місце відпочинку на чорноморському узбережжі ще з радянських часів.  Кароліно-Бугаз знаходиться на відстані 60 кілометрів від Одеси. Тут як і в Грибівці дуже добре розвинена інфраструктура туризму. В Кароліно-Бугаз є велика кількість баз відпочинку і готелів. бази відпочинку Кароліно-Бугаз Багато барів, кафе і магазинів. На пляжі є водяні гірки і інші розваги для дітей і дорослих. За Кароліною-Бугаз наступними станціями є Лиманська, Дружба і Сонячна. На станціях Лиманська і Сонячна ви також можете дуже комфортно відпочити і обрати базу відпочинку за смаком. бази відпочинку на станції Лиманська Та все ж таки, в так званий високий сезон, не забудьте попередньо забронювати для себе номер завчасно. Родзинкою Сонячної є близькість до дністровського лиману, тут завжди можна побачити неперевершений захід сонця і зробити красиві фото.

Переїхавши залізничний міст через лиман, ви прибудете в Затоку, в улюблене і  популярне місце відпочинку тисяч туристів з усієї України. Затока - селище міського типу Одеської області, Білгород-Дністровського району.  Цей курорт облюбували туристи не тільки України, а й Молдови і Білорусі, завдяки чудовій інфраструктурі, і великому вибору баз відпочинку. Затока щороку чекає гостей з усієї України і готується з нетерпінням до літнього сезону. Приємного і незабутнього вам відпочинку на узбережжі Чорного моря.

 

читайте також на сайті:


Історичний Бучач

 

Подорож Закарпаттям

Батьківщина Роксолани

 

Садиба Рея в Приозерному

Літній відпочинок на морі

 

Древній Галич

Сходження на Піп іван

 

Залізний Порт

 

 

680 /
avatar

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус