Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com

Відпочинок на морі Залізний Порт

Курортне село Залізний Порт знаходиться в Херсонській області, Голопристанському районі. Довжина берегової смуги становить близько чотирьох кілометрів. Про назву Залізний Порт можна дискутувати, тому, що немає достовірних підтверджень про походження назви селища. 

 За розповідями місцевих жителів, колись тут був залізний, дуже довгий пірс. Пірс був призначений для навантаження на великі судна, риби і зернових. Пізніше через те, що море розлилося, пірс опинився в воді надто далеко від суші. За іншою версією, на березі була велика комора з залізним дахом для зберігання зерна, яке мало відвантажуватись, моряки побачивши залізний дах зі своїх суден, назвали так село.

Залізний Порт дуже розбудувався, тут є нові готелі пансіонати і бази відпочинку. В Залізному Порту чудово розвинена курортна інфраструктура, більша частина відпочинкових комплексів розміщена у прибережній зоні. бази відпочинку в Залізному Порту В селищі є ринок, магазини, численні кафе, та ресторани. Пляж тягнеться довгою смугою, то звужуючись, то навпаки розширюючись. Пляж в Залізному Порту піщаний, спуск у море пологий, тут є хвилерізи, що ділять пляж на 300-метрові ділянки. Вся набережна щільно забудована барами, ресторанами і сувенірними кіосками, в яких продаються різні дрібниці.

Через кожні 150-200 метрів розміщені водяні гірки різної висоти як для дітей, так і для дорослих. Також для дітей передбачені численні атракціони на березі моря. Приємною родзинкою є колесо огляду на набережній, яке підійме вас до висоти пташиного польоту. Молодь тут також не буде сумувати, адже у вечірній час на набережній відкривають свої двері нічні клуби. В селищі є автовокзал, звідки відправляються прямі рейси до Херсона, Миколаєва і інших міст України.  В західній частині села починаються території заповідника.

Чорноморський біосферний заповідник охоплює велику територію з дрібними островами у Тендрівській і Ягорлицькій затоці. Заповідник був заснований в 1927 році для спостереження за птахами, їх гніздуванням і міграцією. Фауна чорноморського заповідника налічує близько 3500 видів: комахи, молюски, риби, павукоподібні, плазуни, хребетні тварини, ссавці і птахи.

За селищем де закінчуються бази відпочинку і бари, розміщуються бажаючі відпочити у власних наметах. Тут щороку збираються туристи, що хочуть відчути єднання з природою, обираючи дикий відпочинок.  Один найбільший мінус курорту є величезна кількість відпочиваючих в Залізному Порту. Особливо приплив нових гостей відбувся після анексії Криму, Росією. Залізний Порт – залишається одним з найпопулярніших морських курортів в Херсонській області, що з року в рік розбудовується і удосконалюється.

 

 

читайте також на сайті:


Історичний Бучач

 

Подорож Закарпаттям

Батьківщина Роксолани

 

Садиба Рея в Приозерному

Літній відпочинок на морі

 

Древній Галич

Сходження на Піп іван

 

Залізний Порт

 

 

553 /
avatar

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус