Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com

Відпочинок в Буковелі

Гірськолижний курорт Буковель розташований в самому центрі Карпат в Івано-Франківській області поблизу села Поляниця, Яремчанської міської ради. Буковель розташований на п’яти горах: Буковель 1127м, Бульчиньоха 1455м, Довга 1373м, Бабин Погар 1180м, Чорна Клева 1241м.

  На сьогоднішній день відпочинок у Буковелі є одним з популярніших в Україні. Гірськолижний курорт Буковель розташований в самому центрі Карпат поблизу села Поляниця, Яремчанської міської ради Івано-Франківської області. Буковель розташований на п’яти горах: Буковель 1127м, Бульчиньоха 1455м, Довга 1373м, Бабин Погар 1180м, Чорна Клева 1241м. Відстань від м.Івано-Франківська до Буковеля 100 км, від м.Яремче 30 км. Відпочинок у Буковелі задовольняє буквально, всі запити найвибагливіших туристів.  

готелі і відпочинкові комплекси

  Прямуючи до Буковеля з міста Івано-Франківська ви будете мати можливість зупинитись в місті-курорті Яремче, де можна побачити Яремчанський водоспад.  В Яремче є безліч готелів, садиб і відпочинкових комплексів. Дорогою до Буковеля наступним буде, найдовше село в Карпатах – Микуличин, його протяжність становить 44 км.  В селі Микуличин  добре розвинена інфраструктура зеленого туризму, саме цим воно і відоме.  В курортному карпатському селі є велика кількість одно, двоповерхових приватних садиб і котеджів. Історія села Микуличин стверджує,  що воно  приймало перших туристів ще у 1890-х роках, коли була прокладена залізнична колія. В Микуличині протікає гірська річка Прут зі скельними гострими каменями і льодяною водою. Туристи, що захоплюються фотографією обов’язково знайдуть тут багато цікавих ракурсів для свого кадру. 

В Микуличині, Яремче і Татарові дорогою до гірськолижного курорту Буковель ви зможете, взяти напрокат лижі, і гірськолижне спорядження. Відпочинок в Карпатах буде не тільки релаксуючим, а для енергійних людей і активним.  В теплий сезон користується популярністю прокат гірських велосипедів, інструктора в прокатних пунктах, бажаючих туристів ознайомлять з велосипедними маршрутами. Відпочинок у Буковелі  не всім туристам по карману, саме тому велика кількість відпочиваючих бронює для себе номери в садибах Микуличина.

  Татарів надзвичайно мальовниче село Карпатського регіону, навколо високі гори з столітніми хвойними деревами, в низині гір є велика кількість туристичних об’єктів. Татарів розташований в долині  ріки Прут на висоті 750м.  Для туристів, які хочуть відпочити у затишку карпатського лісу і чистого повітря, село Татарів справжня знахідка. В Татарові є можливість відпочити в тиші, без тисячі галасливих туристів, чого не скажеш про курорт Буковель. Відпочинок в Карпатах буде ще й надзвичайно пізнавальним, село Татарів особливе тим, що його довжина складає 25 км вздовж річки Прут і ще за Польщі село було курортом. Середня температура взимку -7 градусів.

  При в’їзді в с.Яблуниця направо веде дорога до Буковеля.  По обидві сторони дороги протяжністю в п’ять кілометрів розташовано безліч туристичних об’єктів: приватних садиб, елітних готелів, відпочинкових комплексів, котеджів, для приємного відпочинку у Буковелі. Різноманіття пропозицій відпочинку в Карпатах, просто надзвичайно велике, кожна людина може обрати відпочинок по своєму смаку і своїм можливостям.  Дорогою до Буковеля після Татарова є частина шляху, що не забудована, саме тут можна знайти місце, щоб на природі розпалити вогонь і влаштувати пікнік. Відпочинок у Буковелі може перетворитися в звичайний приємний уікенд на природі, як кажуть в народі: кожному своє, комусь намет, а комусь - розкішний готель.  На гірськолижному корорті  Буковель  функціонує 16 витягів в зимовий період, лижні траси проходять на спеціально підготовлених схилах, всі  траси обладнані сніговими гарматами.  Гірськолижні траси в Буковелі добре освітлені, що дозволяє кататись на лижах і сноубордах вечором і вночі. Навіть якщо ви ніколи не ставали на лижі, ваш відпочинок у Буковелі  все рівно буде успішним, тому що тут є гірськолижна та сноуборд школа. Інструктора лижної школи Буковелю навчать вас справно спускатись з найкрутіших гірських спусків .

 Відпочинок у Буковелі  закарбується у вашій пам’яті після того, як ви відвідаєте ресторани в гуцульському стилі, одним з таких нетипових закладів є «Грибова хата» з панорамними вікнами, ресторан в комплексі «Козачок» і варенична. Для гостей відкрито багато ресторанів і  панорамних барів на вершинах гір, для того щоб відпочинок у Буковелі був незабутнім.

 Для маленьких українців відпочинок у Буковелі запам’ятається на все життя,  адже тут з 2014 року працює дитячий табір «Артек». Прогулянки, цікаві розважальні програми і екскурсії все це в таборі у Буковелі.

  Літній відпочинок у Буковелі може стати конкурентом зимовому, поєднання карпатських гір з запахом хвої  і відпочинку на VODA day&night club перетворить ваш відпочинок на літню, незабутню пригоду.  Туристи, що полюбляють ліс, мають змогу пройтись гірськими лісовими стежками насолоджуючись неповторною атмосферою карпатського курорту. Відпочинок у Буковелі включає:  джип-тури, квадротури, кінні прогулянки, і  скалодром.  

  Буковель активно розвивається, розширяється його інфраструктура і прокладаються нові лижні траси, саме тому відпочинок в Буковелі відповідає найвибагливішим запитам туристів.   

більше фото

маршрут з Івано-Франківська до Буковеля

читайте також на сайті:


Історичний Бучач

 

Подорож Закарпаттям

Батьківщина Роксолани

 

Садиба Рея в Приозерному

Літній відпочинок на морі

 

Древній Галич

Сходження на Піп іван

 

Залізний Порт

 

 

ЗАЛИШАЙТЕ  КОМЕНТАРІ  :-) 
529 /
avatar

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус