Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com

Відпочинок в Яремче

 Яремче низькогірний кліматичний та гірськолижний курорт, центр відпочинку  і туризму на Прикарпатті. Місто розташоване в міжгірській улоговині Українських Карпат. Яремче утворилося в 1787 році, статус  міста - отримало з 1963 року. 

  Гори в Яремче вкриті  густими лісами, висота гір в межах 400м до 1542м. на території  Яремчанського краю розташований Карпатський національний природний парк, його площа становить 50495 га. В карпатському природному парку налічується 110 видів птахів і 48 видів ссавців. Клімат Карпат дуже вологий, температура січня -3, -4 градуса, зима зазвичай багатосніжна. Середня температура липня +18, +19 градусів.

готелі Яремче: http://travel-ok.in.ua/publ/vidpochinok_v_karpatakh_ivano_frankivska_obl/vidpochinok_m_jaremche/31

   В Яремче приїздить велика кількість туристів, що відвідує сувенірні ринки і водоспад Пробій. Сувенірні ринки відображають різнобарв’я мистецького карпатського краю. На території курорту побудовано багато відпочинкових комплексів, готелів і санаторіїв.  З кожним роком відпочинок в Яремче стає ще популярнішим завдяки високому сервісу і якості обслуговування відпочиваючих. Є на території курорту ресторани і гуцульські колиби, та не кожний турист може собі дозволити трьохразове харчування в ресторані, саме тому ви зможете купувати свіжі продукти і смачну випічку в супермаркеті, що знаходиться біля залізничного вокзалу.  

Щороку в Яремче відбувається з’їзд байкерів, цікаве видовище для гостей міста. Туристи з інтересом  відвідують з’їзд байкарів, щоб познайомитись з даною субкультурою членів якої об’єднує швидкість. В Яремче добре розвинений велотуризм, організовуються тури на квадроциклах, проводяться екскурсії по карпатському краю.  Відпочинок в Яремче буде насиченим і цікавим, йдучи попри сувенірний ринок, що знаходиться відразу за колією, ви вийдете до ресторану «Гуцульщина», потім через міст, вийдете  до іншого сувенірного ринку, де продається безліч гуцульських сувенірів, що можуть стати гарними подарунками для близьких людей.

Міст в Яремче через ріку Прут є високим і вузьким, по ньому у будь-який сезон проходить велика кількість гостей курорту Яремче. Під мостом вас безперечно вразить величний водоспад Пробій, що каскадом переливає свої сріблясті води. Можна довго стояти на мості і насолоджуватись голосом водоспаду і кришталево чистим гірським повітрям.  До води можна підійти з обох берегів і сфотографуватись на великих скельних каміннях Прута.

  Яремче має свою неповторну історію. Пам’яткою архітектури карпатського курорту є дерев’яний ресторан «Гуцульщина», церква Успіння Пресвятої Богородиці 1884р., церква Св.Іоанна Милостивого з дзвіницею 1663р. В Яремче на території Дори розташований, монастир Святого пророка Іллі, кожний турист має змогу зайти на територію монастиря. Дерев’яна церква монастиря побудована не так давно, бо попередня церква згоріла під час пожежі дотла в 2004 році.

Розвиток міста як курортної зони припав на 1894-1899 роки. В той час, тут було побудовано п’ятдесят дере’вяних і мурованих вілл. В 1905-1906 роках в Яремче за сезон відпочивало 1500 чоловік. Вже у 1907 році був випущений путівник по Яремче. В 1912 році в Яремче налічувалося 2403 відпочиваючих.  До міста Яремче було приєднані два стародавні села Ямна і Дора. Вкінці ХVII ст. в Дорі і Ямні з’явилися опришки. Історичним і  цікавим фактом є те, що в Яремчу часто навідувався Олекса Довбуш ватажок опришків, бо саме тут проживала його сестра.

  Якщо ви не були ще в Яремче, обов’язково сюди завітайте, відпочинок в Яремче залишить приємний присмак карпатських гір, свіжого повітря і гідного  сервісу. 

читайте також на сайті:


Історичний Бучач

 

Подорож Закарпаттям

Батьківщина Роксолани

 

Садиба Рея в Приозерному

Літній відпочинок на морі

 

Древній Галич

Сходження на Піп іван

 

Залізний Порт

 

 

ЗАЛИШАЙТЕ  КОМЕНТАРІ  :-) 

487 /
avatar

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус