Пошук

Бронь готеля

Booking.com

-

Booking.com

Замки України, палац графа Бадені.

Власником цих земель був польський граф Станіслав Бадені, польський громадський діяч, політик, доктор права й філософії. Палац розташований в центрі селища Коропець Тернопільської області на огородженій території в глибині парку зі столітніми деревами.

   Власником цих земель був польський граф Станіслав Бадені, польський громадський діяч, політик, доктор права й філософії. Палац розташований в центрі селища Коропець Тернопільської області на огородженій території в глибині парку зі столітніми деревами. Палац Бадені був збудований у класичному-синкретичному стилі з розкішними бароковими ліпними геральдичними атрибутами, серед яких між рушниць і мисливських ріжків почесне місце займає барельєф з зображенням перехрещених  коси і ціпа.

 

Брат Станіслава Бадені (Казимир Бадені 1846-1909) був намісником Галичини прем’єром Австрії та міністром внутрішніх справ. Відомий завдяки «баденівським виборам».  Палац був побудований на початку 19 століття родиною Мисловських, що були власниками містечка. В 1893 році Коропець переходить у власність графа Станіслава Марціна Бадені 1850-1912р. що купив у дідича Коропця Альфреда Мисловськоо маєток в містечку. 

Станіслав Бадені відразу розпочав перебудову замку щоб зробити його родинною резиденцією. Будівельні і ремонтні роботи в палаці були завершені в 1906 році. В 1914-1920 році під час першої світової війни палац було пограбовано і сильно пошкоджено. Останнім власником Коропця був наймолодший син Станіслава Бадені 1885-1961р.Після захоплення Коропця комуністами в 1939 році він був змушений мігрувати з родиною до Будапешту. Згодом нацистами був ув’язнений в концтаборі. Останні роки життя доживав в Дубліні. 

В наші дні палац являє собою цінну історичну і архітектурну пам’ятку архітектури, яка як і всі інші об’єкти потребують реставрації і підтримки. Палац знаходиться в парку де розташований військовий ліцей, та для відвідування туристам доступний. Від траси Тернопіль - Івано-Франківськ потрібно з’їхати на бічну дорогу,  до Коропця 14 км, яка є не в найкращому стані.

більше фото: http://travel ok.in.ua/photo/ternopilska_obl/smt_koropec_palac_grafa_badeni/52

читайте також на сайті:


Історичний Бучач

 

Подорож Закарпаттям

Батьківщина Роксолани

 

Садиба Рея в Приозерному

Літній відпочинок на морі

 

Древній Галич

Сходження на Піп іван

 

Залізний Порт

 

 

ЗАЛИШАЙТЕ  КОМЕНТАРІ  :-) 

458 /
avatar

Гарячі тури

Авіаквитки

Квитки на автобус